Основні заходи Оржицької райдержадміністрації з 24.02.2020 по 28.02.2020

Основні заходи Оржицької райдержадміністрації з 24.02.2020 по 28.02.2020

11:00

Засідання колегії райдержадміністрації:

1.    Про стан виконання структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, власними рішеннями, за підсумками 2019 року.

2.    Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2019 рік. Особистий прийом громадян виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації.

3.    Про впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) у закладах освіти району.

14:00

Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації  з розгляду питань молодіжної політики.

10:00

Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації  спільно з головою районної ради та головами селищних та сільських рад з питань реалізації в районі Закону України «Про співробітництво територіальних громад».

14:00

Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації спільно з начальником відділу культури, молоді та спорту з питань підготовки спортивних споруд та об’єктів району до використання при проведенні фізкультурно-спортивної масової діяльності у весняно-літній період 2020 року.

11:00

Семінар у керівника апарату на актуальні теми щодо практичного застосування норм чинного законодавства.

Начальник відділу управління

персоналом, організаційної роботи,

документообігу, контролю,

інформаційної діяльності,