20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної сотні

Версія для друкуВерсія для друку
20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної сотні

На Оржиччині вшанували Небесну сотню як приклад великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

Пам’ятний вечір – хроніка «Горіли і шини, і душі…» за участі виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Мирослава Боговика та голови районної ради Володимира Козини  відбувся в Оржицькій центральній районній бібліотеці. У своєму виступі перед учасниками заходу – десятикласниками опорного закладу «Оржицька ЗОШ І-ІІ ступенів імені І.Я.Франка», М.Боговик наголосив, що Небесна сотня стала прикладом самопожертви в ім'я вищих ідеалів, одним із яких була гідність, та закликав завжди пам’ятати про тих, які полягли, здобуваючи Україні незалежність, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають  її суверенітет.

Присутні хвилиною мовчання вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Старшокласники мали можливість переглянули патріотичну фотодокументальну виставку «Майдан – це стан душі та поклик серця» та взяли участь у експрес-опитуванні «Я патріот! Моє бачення патріотизму».

Наверх ↑