23 вересня - День визволення Оржиччини від німецько-нацистських загарбників

23 вересня - День визволення Оржиччини від німецько-нацистських загарбників

Дорогі оржиччани!

Від щирого серця вітаю вас з Днем визволення Оржиччини від німецько-нацистських загарбників!

У цей день, 23 вересня, ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім учасникам Другої світової війни, уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Ми у вічному боргу перед кожним із них — за мужність у боях, за щоденну сумлінну працю у повоєнні часи, за жертовність та міцність духу, за те, що зуміли врятувати Полтавщину, Україну і світ від нацистського поневолення.

Подвиг переможців у тій страшній війні з гідністю продовжують бійці, які сьогодні відстоюють незалежність та територіальну цілісність держави на її східних рубежах.

Тож у цей пам’ятний день бажаю всім мешканцям Оржицького району міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного краю під мирним українським небом, яке неодмінно буде мирним!

Полеглим героям - Світла пам’ять.

Голова райдержадміністрації Роман Сидоренко