30 вересня в Україні відзначають День усиновлення

30 вересня в Україні відзначають День усиновлення

Знаменно, що саме у день вшанування пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, українці відзначають День усиновлення. Адже це трагічне і водночас величне християнське свято символізує жіночу мудрість, доброчесність та готовність до самопожертви заради віри. День усиновлення – свято всіх усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, котрі прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї. У нашому районі проживають і виховуються у дружніх сім’ях опікунів та піклувальників 37 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, 14 дітей відчувають щиру турботу про себе у двох прийомних сім’ях та двох дитячих будинках сімейного типу, у люблячих родинах зростає 15 усиновлених дітей.

Кожна година, день, рік, які дитина проживає в здоровій родині - це інвестиція в її успішне майбутнє. Саме у сім’ї вона вчиться любити ближнього, робити добро, бути активним членом суспільства. І цього дітей вчите ви, шановні усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, даруючи їм доброту, любов і піклування.

Низький уклін вам за щоденну кропітку працю, за вашу щедрість та любов до дітей, за готовність віддати часточку себе заради добробуту дитини. Нехай шанують вас діти та береже Бог.

Голова райдержадміністрації Роман Сидоренко

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Любов Алексеюк