Апаратна нарада

АПАРАТНА НАРАДА

23 липня 2018 року в.о.голови райдержадміністрації Сергій Перетятько провів апаратну нараду за участю начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто питання про підсумки роботи галузі тваринництва району за І півріччя 2018 року, з якого доповіла завідувач сектору агропромислового розвитку відділу економічного та агропромислового розвитку Оржицької райдержадміністрації Ліна Лавренко.

Після основної доповіді в. о. начальника Оржицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Тетяна Сиса поінформувала присутніх про хвороби, які найбільш розповсюджені серед тварин.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.