Апаратна нарада

Апаратна нарада

30 липня 2018 року в.о.голови райдержадміністрації Мирослав Боговик провів апаратну нараду та засідання колегії за участю голови районної ради Володимира Козини, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто питання про роботу зі зверненнями громадян у фінансовому управління та службі у справах дітей райдержадміністрації відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”. Доповіли з даного питання в.о.начальника фінансового управління Оржицької райдержадміністрації Лариса Синенко та начальник служби у справах дітей Оржицької райдержадміністрації Любов Алексеюк.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.

На засіданні колегії розглянули два питання. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2018 року доповіла начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністраці Зоя Павченко.

Про стан виконання у першому півріччі 2018 року структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади, завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, власними рішеннями поінформувала в.о.начальника сектору документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Тетяна Гришина.

Заслухавши та обговоривши дані питання, колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.