АПАРАТНА НАРАДА

АПАРАТНА НАРАДА

27 серпня 2018 року в.о.голови райдержадміністрації Мирослав Боговик провів апаратну нараду та засідання колегії за участю заступника голови районної ради Василя Яковенка, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто питання про роботу зі зверненнями громадян у відділі містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово- комунального господарства та будівництва райдержадміністрації відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з якого доповів начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, ЖКГ та будівництва Оржицької райдержадміністрації – гололвний архітектор району Сергій Сільченко.
За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.
На засіданні колегії розглянули питання про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за І півріччя 2018 року.
Поінформували з даного питання начальник відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Ванцак та начальник фінансового управління райдержадміністрації Олег Бабенко.
Заслухавши та обговоривши дані питання, колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.