Апаратна нарада

3 вересня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Сергій Перетятько провів апаратну нараду за участю начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто два питання. Про соціальне супроводження, організацію відпочинку (з наданням оздоровчих послуг) та оформлення пільг демобілізованим учасникам АТО доповіла директор Оржицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Людмила Проценко.

Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації за підсумками серпня 2018 року поінформувала головний спеціаліст сектору документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Тетяна Гришина.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.