Апаратна нарада

АПАРАТНА НАРАДА І ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ

24 вересня 2018 року в.о.голови райдержадміністрації Сергій Перетятько провів апаратну нараду та засідання колегії за участю голови районної ради Володимира Козини, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто питання про роботу зі зверненнями громадян у Плехівській сільській раді та районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, з якого доповіли голова Плехівської сільської ради Сергій Таран та директор Оржицької районній філії Полтавського обласного центру зайнятості Валерій Кирпань.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.

На засіданні колегії розглянули два питання. Про підсумки організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей в 2018 році доповіли начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко та завідувач сектору з питань сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Васильчук.

Про стан підготовки житлово-комунального господарства, підприємств району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року поінформував головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, ЖКГ та будівництва райдержадміністрації Олександр Михайленко.

Заслухавши та обговоривши дані питання, колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.