Апаратна нарада

АПАРАТНА НАРАДА

8 жовтня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Сергій Перетятько провів апаратну нараду за участю голови районної ради Володимира Козини, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто два питання. Про результати здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю за діяльністю переробних підприємств району доповів т.в.о. начальника Оржицького районного управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Олександр Яненко.

Про виконання вимог Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 поінформувала начальник відділу освіти районної державної адміністрації Наталія Стасенко.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.