Апаратна нарада

Апаратна нарада

12 листопада 2018 року заступник голови райдержадміністрації Сергій Перетятько провів апаратну нараду за участю участю голови районної ради Володимира Козини, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто два питання. Про проведення капітального та поточного ремонту доріг у районі, готовність дорожньої та транспортної інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період доповів головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово–комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Олександр Михайленко.

Про роботу закладів освіти району з попередження злочинності, правопорушень та формування здорового способу життя дітей доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.