Апаратна нарада

АПАРАТНА НАРАДА

З грудня 2018 року  в.о.голови райдержадміністрації  Мирослав Боговик провів апаратну нараду за участю заступника голови районної ради Василя Яковенка, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто три питання. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації за підсумками листопада 2018 року доповіла головний спеціаліст сектору документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Тетяна Гришина.

Про стан кадрового забезпечення навчальних закладів району в 2018/2019 навчальному році поінформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко.

З питанням щодо підсумків роботи у 2018 році консультативних та дорадчих органів, створених при райдержадміністрації виступила завідувач сектору документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Тетяна Лошакова.

Крім того, на нараді виступив начальник Оржицької філії ПАТ «Полтаваобленерго», який повідомив присутніх пр внесення змін до чинного законодавства стосовно розподілу та постачання електроенергії до споживачів.

А начальник відділення офіцерів запасу Оржицького РВК А.М.Пархоменко поінформував про проведення у грудні 2018 року організаційно-методичних зборів військовозобов’язаних, які перебувають на військовому обліку на території сільських, селищних рад району, та організацію їх оповіщення. В.о. голови  райдержадміністрації Мирослав Боговик акцентував увагу присутніх на можливій зміні режиму роботи  установ і організацій усіх форм власності та посиленні відповідальності в умовах воєнного стану.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.