Апаратна нарада

Апаратна нарада

13 травня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Сергій Перетятько провів апаратну нараду за участю  голови районної ради Володимира Козини, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто два питання. Про виконання плану проведення місячника боротьби з туберкульозом у районі, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 21.03.2019 № 53 доповіли директор  комунального некомерційного підприємства «Оржицька центральна районна лікарня» Наталія Ковтун та головний лікар комунального некомерційного підприємства «Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги»  Григорій Ворона.                                           Про організацію та виконання заходів Програми правової освіти населення району на 2017-2020 роки у закладах освіти району поінформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.