Апаратна нарада

Апаратна нарада

20 травня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Сергій Перетятько провів апаратну нараду за участю  голови районної ради Володимира Козини, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто два питання. Про хід та заходи щодо завершення комплексу весняно-польових робіт у районі доповіла завідувач сектору агропромислового розвитку відділу економічного та агропромислового розвитку Лілія Лавренко.

Про стан закупівлі молока від тварин, які утримуються в особистих підсобних господарствах населення району поінформував т. в. о. начальника Оржицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Олександр Яненко.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.