Апаратна нарада

Апаратна нарада

10 червня 2019 року в.о.голови райдержадміністрації Мирослав Боговик провів апаратну нараду за участю голови районної ради Володимира Козини, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто два питання. Про виконання заходів щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою території району у 2019 році доповів головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово – комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Олександр Михайленко.

Про виконання заходів Районної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки поінформувала завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти райдержадміністрації Ірина Гончар.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.