Апаратна нарада

Апаратна нарада

8 липня 2019 року в.о.голови райдержадміністрації Мирослав Боговик провів апаратну нараду за участю голови районної ради Володимира Козини, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто два питання. Про виконання заходів по профілактиці та боротьбі зі сказом тварин у районі відповідно до наказу Міністерства сільського господарства і продовольства України від 15.03.1994 № 5 доповіла начальник Оржицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Тетяна Сиса.

Про хід реалізації у районі Державної програми «Орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів» поінформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.