Апаратна нарада

Апаратна нарада

5 серпня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Сергій Перетятько провів апаратну нараду за участю  начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто два питання. Про стан виконання вимог законодавства з питань пільгового забезпечення громадян доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лідія Матвієнко.

Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації за підсумками липня 2019 року поінформувала головний спеціаліст сектору документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Тетяна Гришина.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.