Апаратна нарада

АПАРАТНА НАРАДА

19 серпня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Сергій Перетятько провів апаратну нараду за участю начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто три питання. Про підготовку закладів освіти району до нового 2019-2020 навчального року доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко.

Про підсумки збирання ранніх зернових культур у сільськогосподарських підприємствах району поінформував начальник відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Ванцак.

Про роботу зі зверненнями громадян у відділі містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” відзвітував начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації – головний архітектор району Сергій Сільченко

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.