Апаратна нарада

Версія для друкуВерсія для друку

АПАРАТНА НАРАДА

19 серпня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Сергій Перетятько провів апаратну нараду за участю начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто три питання. Про підготовку закладів освіти району до нового 2019-2020 навчального року доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко.

Про підсумки збирання ранніх зернових культур у сільськогосподарських підприємствах району поінформував начальник відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Ванцак.

Про роботу зі зверненнями громадян у відділі містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” відзвітував начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації – головний архітектор району Сергій Сільченко

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.

 

Наверх ↑