Апаратна нарада

Апаратна нарада

16 грудня 2019 року в.о.голови райдержадміністрації Мирослав Боговик провів апаратну нараду за участю голови районної ради Володимира Козини, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто два питання.  Про роботу спрямовану на реалізацію правового забезпечення населення району через громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги у 2019 році доповіла завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Юлія Колеснік.

Про стан дотримання вимог законодавства з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС поінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лідія Матвієнко.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.

.