Апаратна нарада

АПАРАТНА НАРАДА

13 січня 2020 року в.о.голови райдержадміністрації Мирослав Боговик провів апаратну нараду за участю начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто два питання. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району доповів головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Олександр Орловський.

Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації за підсумками червня 2019 року поінформувала головний спеціаліст сектору документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Тетяна Гришина.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.