АПАРАТНА НАРАДА

АПАРАТНА НАРАДА

20 січня 2020 року в.о.голови райдержадміністрації Мирослав Боговик провів апаратну нараду за участю голови районної ради Володимира Козини, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто два питання. Про діяльність місцевого осередку громадської організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» в Оржицькому районі Полтавської області доповів голова місцевого осередку громадської організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» в Оржицькому районі Полтавської області Геннадій Коршун.

Про підсумки роботи комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Оржицького району за 2019 рік поінформував директор комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Оржицького району Олександр Тарасенко.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.