Апаратна нарада

АПАРАТНА НАРАДА

12 лютого 2018 року заступник голови райдержадміністрації Сергій Перетятько провів апаратну нараду за участю голови районної ради  Володимира Козини, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто два питання. Про роботу спрямовану на ефективну взаємодію органів виконавчої влади району з інститутами громадянського суспільства доповіла завідувач сектору інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю райдержадміністрації Лариса Масенко.

Про виконання вимог законодавства з питань соціального захисту пільгових категорій громадян району поінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лідія Матвієнко.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.