Апаратна нарада та засідання колегії

29 січня 2018 року голова райдержадміністрації Олена Кражан провела апаратну нараду та засідання колегії за участю заступника голови районної ради Василя Яковенка, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто питання про роботу зі зверненнями громадян у бюджетній установі «Національний природний парк «Нижньосульський» відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”. Довів з даного питання в.о. директора бюджетної установи «Національний природний парк «Нижньосульський» Валерій Свіколкін.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.

На засіданні колегії розглянули три питання. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2017 рік доповів головний спеціаліст відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації Олег Петрик.

Про стан організації та ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників та бронювання в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях району поінформував Лаптєв Олександр Юрійович – військовий комісар Оржицького районного військового комісаріату.

З питанням про роботу районної психолого-медико-педагогічної консультації та основні завдання щодо створення районного інклюзивно-ресурсного центру виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко.

Заслухавши та обговоривши дані питання, колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.