Апаратна нарада та засідання колегії

Апаратна нарада і засідання колегії

26 листопада 2018 року заступник голови райдержадміністрації Сергій Перетятько провів апаратну нараду та засідання колегії за участю голови районної ради Володимира Козини, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто питання про роботу зі зверненнями громадян у Оржицькій районній державній лікарні ветеринарної медицини відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", з якого доповів заступник начальника Оржицької районної державної лікарні ветеринарної медицини Микола Іванов.
За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.
На засіданні колегії розглянули два питання. Про виконання заходів Програми правової освіти населення району на 2016-2020 роки у 2018 році доповіли завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Юлія Колеснік та начальник відділу «Оржицьке бюро правової допомоги «Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» Ігор Рожко.
Про виконання заходів Районної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки у 2018 році поінформувала головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Світлана Кривобок.
Заслухавши та обговоривши дані питання, колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.