Апаратна нарада та засідання колегії

Апаратна нарада і засідання колегії

25 лютого 2019 року в.о.голови райдержадміністрації Мирослав Боговик провів апаратну нараду та засідання колегії за участю голови районної ради Володимира Козини, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто питання про роботу зі зверненнями громадян в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації та Новооржицькій селищній раді відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”. Доповіли з даного питання начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лідія Матвієнко та Новооржицький селищний голова Володимир Недбайло.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.

На засіданні колегії розглянули  питання про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за 2018 рік. Доповіли з даного питання начальник відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Ванцак та начальник фінансового управління райдержадміністрації Олег Бабенко.

Про підсумки роботи установ і закладів культури району у 2018 році та завдання на 2019 рік поінформував начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Віктор Рябець.

З питанням щодо надання освітніх послуг загальної середньої освіти та заходи з оптимізації мережі закладів освіти району виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко.

Про стан виконання структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, власними рішеннями, за підсумками 2018 року поінформувала головний спеціаліст сектору документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Тетяна Гришина.

Заслухавши та обговоривши дані питання, колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.