АРХІВНА ВИСТАВКА «ЗИМА, ЩО НАС ЗМІНИЛА»

Архівна виставка «Зима, ЩО нас змінила»

Вшановуючи подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, 20 лютого 2020 року архівний відділ райдержадміністрації підготував фотодокументальну виставку «Зима, яка нас змінила». У виставці використані фотографії, надані Державним архівом Полтавської області, які відображають події  Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року) та прагнення українців до європейського вибору та гідного майбутнього. Особливе місце у виставці займають фотографії, що демонструють вшанування подвигу українців-патріотів, які свідомо боролися  та віддали життя за Батьківщину.  Тож нехай на Україні якнайскоріше настане мир і злагода. Заради нашого майбутнього, заради пам’яті Героїв, які ніколи не вмирають.