Бережіть природу, дім для нашого роду!

Версія для друкуВерсія для друку

Бережіть природу - дім для нашого роду!

  Весна – це той час року, якого всі чекають втомившись від зими. У цей період всі з нетерпінням чекають вихідних, щоб відправитися за місто, кудись в ліс, щоб насолодитися красою весняної природи.

  Але для лісівників це час, коли потрібно завжди бути на сторожі. Тому що з моменту сходження снігового покриву до настання стійкої вологої осінньої погоди в лісах настає пожежонебезпечний період.

  Звертаємося з проханням до кожного, хто відпочиває у лісі: не руйнуйте шлагбауми, аншлаги, бо все це – заходи щодо протидії з пожежами.

  Слід пам’ятати, що спалювання рослинних залишків спричиняє багатогранну шкоду, яку не усвідомлюємо, при цьому пошкоджуються дерева, кущі, трав’яниста рослинність, гинуть дикі тварини, птахи, комахи.

  Лісівники сподіваються на свідомість людей і просять відвідувачів рекреаційних пунктів поважати їхню працю, не залишати сміття, не нищити бесідки, з обережністю розводити багаття в спеціально відведених для цього місцях.

  За порушення правил пожежної безпеки в лісі лісовою охороною накладаються адміністративні стягнення для громадян у вигляді штрафів:

  • за засмічення лісів від 425 грн. – 850 грн.;
  • за порушення правил пожежної безпеки в лісах від 85 грн. – 255 грн;

Відпочиваючи в лісі, пам’ятайте:     

  • вогнища можна розпалювати, тільки в місцях, де відсутній хвойний молодняк.
  • коли збираєтесь залишити місце відпочинку, вогонь необхідно загасити;
  • забороняється кидати не загашеними недопалки.

Державна лісова охорона ДП « Лубенське лісове господарство» закликає кожного мешканця бережно ставиться до лісових багатств нашого краю та суворо дотримуватися правил пожежної безпеки в лісах.

 Тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти ліс від вогню!.

 

 

                                                      Прес – служба ДП « Лубенський лісгосп »

 

 

Наверх ↑