Благодійна допомога продовжує надходити

Благодійна допомога продовжує надходити

Не дивлячись на те, що нових випадків захворювання на коронавірус у жителів району, на щастя,  не виявлено, медичним закладам продовжує надходити благодійна допомога.  З початку травня у межах Програми фінансування галузі медицини на рахунок  комунального некомерційного підприємства «Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Оржицька селищна рада (голова  О.Сидоренко) перерахувала 33 тис. грн.,  комунального некомерційного підприємства «Оржицька центральна районна лікарня» - 8 тис. грн.

Виконуючи цю ж програму, на заходи з боротьби з короновірусом комунальному некомерційному підприємству «Оржицька ЦРЛ» Золотухинська сільська рада (голова С.Несен) перерахувала кошти в сумі 15 тис. грн., Староіржавецька сільська рада – 7,5 тис. грн.

Члени громадської організації «Рух «Сварог» (директор А.Базяка) вже вкотре долучаються до числа благодійників  закладів охорони здоров’я нашого району.  Так, центральній районній лікарні були передані засоби для дезінфекції та миття, 100 пар  рукавичок та 77 шапочок, 20 одноразових халатів та 50 бахіл, 11 напівмасок фільтрувальних "Бук-3".  Для Круподеринської амбулаторії загальної практики  сімейної медицини ГО «Рух «Сварог» придбав та передав респіратор 2 рівня захисту, 15 захисних костюмів, бахіли, одноразові шапочки та рукавички, дезинфікуючі засоби.

Депутат Полтавської обласної ради , голова регіональної організації  Опозиційної платформи – за життя Олег Сазонов за власні кошти придбав та передав Оржицькій центральній районній лікарні  3 пульсоксиметри та бактерицидну лампу.
Підприємства агропромхолдингу «Астарта-Київ» , зокрема, ТОВ «Цукорагропром» та  ТОВ « Зерно-агротрейд»  (директоро В.Соколенко) у якості благодійної допомоги передали КНП «Оржицька центральна районна лікарня» безконтактний вимірювач температури,  пульсоксиметр, 25 кисневих масок, 12 пар бахіл медичних високих на зав’язках, 10 захисних костюмів.

ТОВ «Новооржицький цукровий завод» (директор П.Перхайло), який входить до складу агрохолдингу «Астарта-Київ», для Оржицької центральної районної лікарні передав респіратор  TFM 220 FFP2, комбінезон  поліпропіленовий білий, 22 захисних окулярів, 30 літрових флаконів антисептика Септональ, 12 кг дезінфекційного засобу з миючим ефектом Хлорантоін.

Щиро вдячні за допомогу! Будьте здорові!