Чи готові до опалювального сезону?

Чи готові до опалювального сезону?

На розширеному засіданні в голови райдержадміністрації та голови районної ради обговорили питання готовності об’єктів житлово-комунального господарства та бюджетної сфери до опалювального сезону, участь у якому взяли керівники закладів освіти, культури, медицини, інших бюджетних установ.

Про підготовку об’єктів до опалювального сезону поінформували начальник Оржицької дільниці ВАТ «Лубнигаз» Григорій Рибачов, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко, головний лікар комунального підприємства «Оржицький центр медико-санітарної допомоги» Григорій Ворона, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Віктор Рябець та інші.

Голова райдержадміністрації Мирослав Боговик звернув увагу присутніх на необхідності виважено та розумно підходити до економного використання природного газу та інших енергоресурсів.

Також на засіданні були порушені питання щодо участі громад у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад та Бюджеті участі Полтавської області у 2018; про проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення, заготівлі у населення овочів для центральної районної лікарні; про перегляд ставок податку на землі лісогосподарського призначення; про проведення районних спортивних змагань серед осіб з інвалідністю та інші.