День пам’яті Героїв Небесної Сотні

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

«Люди, бережіть серця свої, щоб не стали каменем! Розбудуйте в душах Божий храм, щоб не повторити великий гріх!»

Саме з такого заклику розпочався захід-вшанування присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні, що відбувся 20 лютого в райдержадміністрації. Оржиччани зібралися, щоб  вшанували пам’ять Героїв, які віддали своє життя під час Революції гідності, відстоюючи права, гідність і свободи людини, європейське майбутнє України. Для кожного свідомого громадянина, для усього нашого народу – День Героїв Небесної Сотні – це не просто данина громадянській відвазі, силі духу учасників Революції гідності, а й нагода гідно вшанувати пам`ять самовідданих патріотів, які поклали життя на вівтар служіння Вітчизні.

Звертаючись до учасників заходу, в.о.голови райдержадміністрації Мирослав Боговик підкреслив, що Революція гідності змінила свідомість мільйонів людей, які постали проти несправедливості, диктатури, корупції, за свободу слова, свободу вибору, свободу протесту, за право на гідне життя у своїй країні. «І сьогодні, наш святий обов’язок зробити так, щоб їхня мрія про нашу країну стала реальністю. Ми всі маємо об’єднувати свої зусилля для того, щоб робити нашу країну процвітаючою і справедливою. А також не забувати тих, хто відстоює нині єдність держави на Сході України. Я бажаю усім воїнам, які зараз воюють в АТО, прихильності від долі та оберегу від Бога,» – наголосив очильник району. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО, запаливши свячки пам’яті.

Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. А Герої Майдану назавжди залишаться жити в нашій пам’яті!