День пам’яті захисників України

День пам’яті захисників України

Указом Президента України 29 серпня встановлено День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цього дня в районі проведені пам’ятні заходи, хвилина мовчання, приспущено Державний  Прапор України.

В.о.голови райдержадміністрації Мирослав Боговик, військовий комісар Олександр Лаптєв, працівники райдержадміністрації, районної ради, установ та організацій району  вшанували пам’ять українських воїнів, які ціною власного життя зберегли Україну.

Представники райдержадміністрації та Воронинцівської сільської ради  разом з батьками Рябка Максима відвідали могилу Героя, поклали квіти та вшанували пам’ять загиблого земляка.

Настоятель Свято-Преображенської громади Віктор Семенюк провів молобень за  загиблими захисниками України. Помолитися та віддати шану Героям прийшли учасники антитерористичної операції, жителі селища.

Вічна пам'ять та слава Героям, що полягли за волю нашої  неньки України.