Державних службовців привітали з професійним святом

Державних службовців привітали з професійним святом

23 червня проведено урочисті заходи до Дня державної служби України з урахуванням карантинних обмежень.  Офіційні привітання державних службовців з професійним святом та нагородження кращих провели у вузькому колі кожного колективу.

Працівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації привітали голова райдержадміністрації Роман Сидоренко, голова районної ради Володимир Козина, заступник голови райдержадміністрації Мирослав Боговик, керівник державної служби, керівник апарату райдержадміністрації Лілія Парасоцька.

Голова районної державної адміністрації Роман Сидоренко у своєму привітанні подякував працівникам райдержадміністрації, керівникам та трудовим колективам територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, які з повною віддачею працюють на благо жителів Оржиччини,  за високий професіоналізм, компетентність та ініціативність, наголошуючи на тому, що довіра до влади починається з державного службовця, який відіграє роль посередника між нею і народом та має гнучко реагувати на запити сучасного суспільства.  Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.  Очільник району висловив упевненість, що запорукою успішного виконання державними службовцями поставлених завдань і надалі будуть їх небайдужість, компетентність, старанність, практичний досвід та творче ставлення до справи.

Насамкінець голова райдержадміністрації щиро побажав державним службовцям району та їх  родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від такої нелегкої і, водночас, почесної праці.

За вагомий особистий внесок у забезпечення належного виконання завдань під час реалізації сучасної державної політики, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Державної служби України Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації нагороджено:

Ванцака Віктора Володимировича – завідувача сектору енергетики, захисту довкілля та цивільного захисту райдержадміністрації

Лошакову Тетяну Олександрівну – начальника архівного відділу райдержадміністрації

Орловського Олександра Олександровича – головного спеціаліста сектору енергетики, захисту довкілля та цивільного захисту райдержадміністрації

Спільною грамотою Оржицької районної державної адміністрації та Оржицької районної ради нагороджені:

Бережна Катерина Миколаївна – головного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту райдержадміністрації.

Ковтун Володимир Анатолійович – головний спеціаліст відділення офіцерів запасу і кадрів Оржицького районного військового комісаріату

Колеснік Юлія Миколаївна – завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації

Кононіхіна Ольга Степанівна – заступник начальника Лубенського відділу обслуговування громадян Головного Управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Кононіхін Юрій Миколайович – державний реєстратор відділу надання адміністративних послуг та державної реєстрації райдержадміністрації.

Сененко Лариса Миколаївна – заступник начальника – начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації.

Таран Оксана Григорівна – старший державний виконавець Оржицького районного відділу державної виконавчої служби Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)

Тарасенко Юрій Григорович – головний спеціаліст відділу в Оржицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Голова райдержадміністрації відзначив грамотами за результативну співпрацю з органами виконавчої влади співробітників Оржицького відділення Лубенського відділу поліції ГУНП в Полтавській області

Шаповаленка Олександра Васильовича – заступник начальника Оржицького відділення поліції Лубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області, майора поліції.

Сазонюк Анжелу Валентинівну – слідчого слідчого відділення Оржицького відділення поліції Лубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області, лейтенанта поліції.