До Дня гідності та свободи: діє експозиція у районному історичному музеї

До Дня гідності та свободи: діє експозиція у районному історичному музеї

На вшанування патріотизму та мужності співвітчизників, які стали на захист демократичних цінностей та європейського вибору України, в Оржицькому районному історичному музеї діє постійна експозиція, присвячена революційним подіям на столичному майдані Незалежності у листопаді 2013 – лютому 2014 року.

Центральне місце в ній  займає плакат, виготовлений працівниками відділу культури райдержадміністрації, де розміщені реальні світлини, відзняті оржиччанами - учасниками Революції Гідності. Друга частина експозиції, у якій представлені фотографії та особисті речі, дає змістовне та яскраве уявлення про участь наших земляків – мешканців Оржицького району у антитерористичній операції на сході України у 2014-2018 роках.