Фахівці Держпродспоживслужби перевіряють навчальні заклади району

Фахівці Держпродспоживслужби перевіряють навчальні заклади району

Упродовж тижня  фахівці Оржицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з представниками відділу освіти райдержадміністрації здійснили комісійні перевірки у Круподеринській, Савинській, Яблунівській, Денисівській та Зарізькій загальноосвітніх школах.

Моніторили виконання Тимчасових рекомендацій щодо здійснення протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVІD-19), затверджених відповідними постановами  Головного державного санітарного лікаря  України, та організації харчування учнів в умовах карантину. Порушень не виявлено.

Під час перевірок проводилась роз’яснювальна та санітарно – просвітня робота серед працівників закладів освіти та учнів.