Голова райдержадміністрації Роман Сидоренко привітав медичних сестер з професійним святом

голова райдержадміністрації Роман Сидоренко привітав медичних сестер з професійним святом

Шановні медичні сестри!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята - Міжнародного дня медичної сестри!

За визначенням, медсестра є помічницею лікаря.  Однак досвідчена, кваліфікована медична сестра - значно більше поняття. Це - друга пара рук, ніг, очей... Жоден лікар сповна не зможе впоратися зі своїми обов'язками, якщо у нього не буде такої помічниці.

Праця медсестри дуже складна і фізично, і морально. Лише по-справжньому сильні духом, терплячі, добрі, чуйні залишаються у цій професії. В лікарню не кладуть здорових людей. А де біль, там страждання. Медичні сестри не тільки виконують призначення лікаря, а й допомагають пацієнтам справлятися із тими стражданнями.

Шановні медичні сестри Оржиччини! Ви представляєте потужну когорту з понад 11 тисяч середніх медичних працівників Полтавської області. Серед вас не лише медичні сестри, а й акушерки, фельдшери та лаборанти. Саме медичних сестер у галузі охорони здоров’я області працює 8500, в районі – 135.

Рік 2020-й є особливим для вас, адже його визначено Міжнародним роком медсестринства з нагоди 200-річчя з дня народження засновниці сестринської справи Флоренс Найтінгейл.  Крім того, сьогодні ви знаходитеся на передовій в умовах пандемії, продовжуєте боротьбу з поширенням коронавірусу, діагностику та лікування таких пацієнтів. За ваш невтомний труд, що межує з героїзмом – низький Вам уклін і подяка!

Від усієї душі бажаю вам, помічникам лікарів і пацієнтів, доброго здоров’я, миру та злагоди в родинах, плідної творчої роботи, всіляких успіхів у благородній справі охорони здоров’я народу України!

З повагою голова райдержадміністрації Роман Сидоренко