Голова райдержадміністрації започаткував благодійну акцію з надання освітнім закладам району допомоги у вигляді засобів індивідуального захисту

Голова райдержадміністрації Роман Сидоренко напередодні початку нового навчального року, 31 серпня, передав для потреб освітніх закладів Новооржицького, Лазірок та Вишневого  першу партію придбаних за власні кошти 1600 шт. захисних масок, 900 пар рукавичок та три 5-літрових ємності дезінфекційного засобу. Про започаткування благодійної акції з надання освітнім закладам району допомоги у вигляді засобів індивідуального захисту Роман Сидоренко оголосив на цьогорічній серпневій педагогічній конференції та запросив приєднатися до неї небайдужих оржиччан.