І знову про легальну зайнятість

Версія для друкуВерсія для друку

І знову про легальну зайнятість

Згідно з Конституцією України кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується. Але ще чимало громадян живуть днем нинішнім, надаючи перевагу тимчасовим сумнівним вигодам, тому останнім часом усе частіше доводиться стикатися з таким негативним явищем, як використання найманої праці громадян б

ез оформлення трудових відносин - «тіньовою» зайнятістю. «Тіньова» зайнятість і «тіньова» заробітна плата (так звана «зарплата в конвертах») – явища, що, на жаль, міцно увійшли в наше життя та набули значних масштабів. Це не лише серйозна соціальна, але й економічна проблема України.

На сьогодні «Тіньова зайнятість» набула найбільшого розвитку в торгівлі, громадському харчуванні, будівництві, в сільськогосподарському виробництві, на транспорті, в сфері надання різного роду послуг.

 

Шановні роботодавці! Служба зайнятості, закликає  Вас зробити крок назустріч суспільству – легалізувати зайнятість населення та відмовитись від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить зняти, по-перше, соціальну напругу, а по-друге, дозволить громадянам отримати реальну соціальну підтримку. Трудові відносини між роботодавцями і працюючими повинні будуватися на законодавчій основі, з дотриманням відповідних соціальних гарантій, що лише легальне працевлаштування гарантує забезпечення конституційних прав працівника.

 

 

Детальнішу інформацію з питань зайнятості можна отримати за посиланнями:  https://pol.dcz.gov.ua/;  https://www.facebook.com/OrgicaCZ/

 

 

 

                                                                                        

 

Наверх ↑