Карантин вихідного дня: проводили рейди на території району

Карантин вихідного дня: проводили рейди на території району

14 листопада, у перший день карантину вихідного дня, дві рейдові групи  у складі співробітників районного відділення  поліції, представників районного управління  ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області та райдержадміністрації провели  моніторинг дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання на території населених пунктів району – у продовольчих та непродовольчих магазинах

у смт Оржиця та Новооржицьке, селах Онішки, Заріг, Старий Іржавець, Лазірки, Новий Іржавець, Чутівка, Тарасівка, Плехів. Під час обстежень встановлено, що практично всі непродовольчі магазини призупинили роботу на виконання встановлених урядом  обмежень у вихідні дні. З працівниками продовольчих магазинів та відвідувачами проводилась роз’яснювальна робота щодо необхідності безумовного дотримання встановлених карантинних обмежень.