Команда Оржицького району посіла загальне 2-е місце у Спартакіаді серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Полтавської області

Сьогодні, 3 вересня у Полтаві відбулася щорічна Спартакіада серед збірних команд державних службовців області. Традиційно у ній беруть участь працівники Оржицької райдержадміністрації. Цьогоріч команду державних службовців, очолювану головою райдержадміністрації Романом Сидоренком та керівником апарату райдержадміністрації Лілією Парасоцькою, підсилили представники органів місцевого самоврядування – голова районної ради Володимир Козина,

начальник організаційного відділу районної ради Микола Половина, Золотухинський сільський голова Сергій Несен та землевпорядник Золотухинської сільської ради Іван Вірченко. У змаганнях взяли участь 20 команд. Оржиччани продемонструвала високий рівень фізичної підготовки у змаганнях з міні-футболу, настільного тенісу, шахів, шашок та волейболу. Традиційно призові місця здобули Юрій Кононіхін – друге особисте місце серед чоловіків з настільного тенісу, Таміла Шкода – третє особисте місце серед жінок з настільного тенісу, Олександр Данільченко – третє особисте місце серед чоловіків з шашок. Вперше за всю історію участі оржицька волейбольна команда, продемонструвавши злагодженість та майстерність, у завзятій боротьбі здолала сильні команди з Чутівського, Миргородського та Решетилівського районів та поступившись лише чемпіонам з Кременчука, здобула почесте друге місце.

За результатами змагань Спартакіади серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Полтавської області  команда Оржицького району посіла загальне 2-е місце.