Координаційна рада

Засідання Міжвідомчої координаційної ради

У рамках  Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”, яка в Україні проходить щорічно з 25 листопада по 10 грудня,  відбулось засідання Міжвідомчої координаційної ради з гендерних питань та проблем сім’ї під  головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Перетятька.

На нараді були присутні члени даної Міжвідомчої координаційної ради,  які  обговорили норми нового Закону  "Про запобігання та протидію домашньому насильству", згідно з яким визначено заходи щодо запобіганню фізичному, психологічному та сексуальному насиллю в сім'ї.

Наприкінці наради були надані відповідні доручення кожному структурному та територіальному підрозділам, які відповідають за попередження та протидію домашньому насильству.