Маєте ідею цікавої ярмарки чи курсів підприємництва для школярів – беріть участь у конкурсі

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України повідомляє про продовження терміну прийому заявок на конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році.

Нагадаємо, що ОТГ, РДА, а також сільські ради можуть подавати заявки цього року на такі теми:

1.      Заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету.

2.      Розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад.

3.      Практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку.

Наприклад, у 2018 році перше місце в конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» за темою «Формування безпечного життєвого середовища» отримала ідея Пирятинської міської ради ОТГ (Полтавська область) – «Система збору і вивезення твердих побутових відходів на території Пирятинської міської ОТГ та п’яти сільських рад-партнерів – основа для формування безпечного життєвого середовища в громадах».

Для участі у конкурсі потрібно заповнити заявку (завантажити текстовий файл) і надіслати її до 4 жовтня 2019 року електронною поштою на адресу best.practice.ukraine@coe.int.

Відзначення переможців відбудеться в грудні.

Більше інформації про Конкурс 2019 року читайте тут: http://www.minregion.gov.ua/press/announce/konkurs-krashhi-praktiki-mist....

Нагадаємо, що протягом 2014 – 2018 років кращими визнано 142 практики.

Партнером Мінрегіону в проведенні Конкурсу є Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».