Місцева комісія ТЕБ та НС: на території району впроваджуються додаткові профілактичні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції

Місцева комісія ТЕБ та НС: на території району впроваджуються додаткові профілактичні заходи  з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції

12 жовтня під головуванням Романа Сидоренка, голови райдержадміністрації, проведене позапланове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглядалося питання впровадження додаткових профілактичних заходів  на території району з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

У зв’язку зі значним збільшенням кількості хворих на коронавірус протягом останніх двох тижнів та приростом хворих за попередню добу на території Полтавської області на 243 особи і показником захворюваності по області 192%, та з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, що призведе до обмеження (а можливо і зупинення) роботи  підприємств та установ всіх форм власності, місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручає:

1. Відділу освіти райдержадміністрації:

1.1. Обмежити пересування учнів загальноосвітніх закладів та вихованців ДНЗ в межах освітнього закладу.

1.2. Зменшити до мінімуму контакт дітей між різними віковими категоріями.

1.3. Проводити додатковий температурний скринінг дітей протягом дня (не менше 2-х разів на день).

1.4. Посилити дотримання карантинних заходів в закладах освіти та дошкільних навчальних закладах (згідно чинних постанов КМУ, Державного санітарного лікаря України).

1.5. В разі виявлення симптомів гострої респіраторної інфекції забезпечити ізоляцію таких учнів/вихованців та терміново повідомляти батьків.

2. Оржицькому відділенню поліції Лубенського відділу поліції ГУ НП в Полтавській області:

2.1. Проводити контроль за дотриманням самоізоляції особами, які визнанні такими, що контактували з хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19.