МОТИВАЦІЯ КЛІЄНТІВ ПРОБАЦІЇ ДО ВЕДЕННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

Мотивація клієнтів пробації до ведення здорового способу життя

04.11.2020 року засновник Громадської організації «Небайдужі громадяни», волонтер Оржицького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області  Микола Довганенко провів індивідуально-профілактичні бесіди  із суб’єктами пробації на тему: «Шкідливі звички і їх вплив на здоров’я».

Під час заходу волонтер розповів правопорушникам про важливість профілактики, збереження та підтримки власного здоров’я, формування негативного ставлення до шкідливих звичок та ведення здорового способу життя, акцентовано увагу на можливості організовувати дозвілля без вживання алкоголю та створення власного щасливого майбутнього.

«Здоровий спосіб життя є основою профілактики захворювань, попереджує їх виникнення, розширює діапазон адаптативних можливостей людини, є дієвим і надійним способом збереження та зміцнення здоров’я», – підкреслює Микола Довганенко.