На нараді із сільськими головами обговорили питання надання фінансової підтримки медичним закладам району

Версія для друкуВерсія для друку

На нараді із сільськими головами обговорили питання надання фінансової підтримки медичним закладам району

04 квітня голова райдержадміністрації  Роман Сидоренко ініціював та провів робочу нараду із сільськими, селищними  головами, на якій обговорювалось актуальне питання організації заходів з недопущення розповсюдження на території району гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19. 

Зокрема, керівник району звернувся з проханням до очільників сільських, селищних рад про невідкладну допомогу у виділенні коштів для медичних закладів району, передбачених районними комплексними програмами  розвитку та підтримки КНП «Оржицька центральна районна лікарня» та КНП «Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги». Кошти місцевих бюджетів будуть використані для придбання засобів індивідуального захисту для медпрацівників, дезінфікуючих препаратів. 

Посильна фінансова допомога закладам охорони здоров’я надається і сільгосптоваровиробниками, і депутатами.

З огляду на виникнення надзвичайної ситуації, Р.Сидоренко акцентував увагу на необхідності створення резервного фонду в кожній сільській, селищній раді, як складової мережі безпеки та надійного фінансового резерву на випадок необхідності боротьби з інфекцією чи наслідками неконтрольованого випалювання сухої рослинності.

Крім того, на нараді розглядалося питання забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну та підвезення медпрацівників, які мешкають у сільських населених пунктах.

Нагадуємо ВАЖЛИВІ ТЕЛЕФОНИ, за якими ви можете отримати консультації:

щодо належної організації життєдіяльності (05357)91203

щодо заходів профілактики, клінічних симптомів коронавірусу та медичних послуг +380663149520

 

 

 

Наверх ↑