На засіданні районної призовної комісії обговорили питання підготовки до проведення в районі осіннього призову

8 вересня під головуванням Романа Сидоренка, голови райдержадміністрації, за участі військового комісара Оржицького районного військового комісаріату майора Олександра Лаптєва, його заступника Віктора Куземського, голови районної військово-лікарської комісії Миколи Почоми, відповідальних за військовий облік у сільських радах проведено засідання районної призовної комісії, на якому підбито підсумки минулого та поставлені завдання на черговий осінній 2020 року призов громадян України на строкову військову службу.

За інформацією О.Лаптєва в період з 01 квітня по 31 липня 2020 року був проведений черговий весняний призов громадян 2002-1993 років народження на строкову військову службу. Всього було зараховано та доставлено на обласний збірний пункт Полтавського ОВК 18 призовників району при  плановому завданні 22 чол. До лав Збройних Сил України та інших військових формувань було направлено 14 призовників району, здатних за своїми морально-діловими якостями та станом здоров’я виконувати свій Конституційний обов’язок із захисту рідної Вітчизни, зокрема: за видами (родами) військ:

Збройні сили України - 5 чол.,

Національна Гвардія України - 4 чол.,

Державно прикордонна служба - 4 чол.

Державна спеціальна служба транспорту -1 чол.

4 призовника було повернуто у зв’язку з відсутністю команди на відправку.

Із 1 жовтня стартує осінній призов на строкову військову службу, який триватиме до 31 грудня.

В Оржицькому РВК перебуває на військовому обліку 687 призовників, з них,

Підлягає виклику: 498 чол.;

в тому числі: 18-19 років - 91 чол., 20-27 років - 407 чол.;

Планується викликати на медичну комісію: 498 чол.

Планове завдання на осінній призов 2020 року складає 38 чоловік (з урахуванням резерву).

На призовну дільницю райвійськкомату буде викликано:

- всіх призовників 2002-1993 років народження, яким виповниться 18 років до кінця поточного призову;

- призовників, які не закінчили медичного обстеження під час попередніх

призовів або знаходились на лікуванні і відносно яких необхідно прийняти

остаточне рішення щодо придатності до військової служби за станом здоров’я;

призовників, які закінчили школи, професійно-технічні навчальні заклади тане мають права на відстрочку;

призовників, які не з’явилися на засідання призовної комісії під час

весняного 2020 року призову;

призовників старшого віку, які підлягають черговому призову.