Нарада

На часі актуально - легалізація заробітної плати.

01.02.2018 відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, утвореної розпорядженням голови райдержадміністрації від 25.06.2011 року № 437 «Про утворення районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення», за участю головного державного інспектора управління Держпраці у Полтавській області Євгенія Скорохода.

На засіданні робочої групи було розглянуто питання щодо дотримання законодавства про працю, легалізації заробітної плати та зайнятості населення, відповідальності за порушення законодавства про працю та обговорено головні аспекти, які стосуються практичного застосування законодавства в даній сфері. Євгеній Скороход надав рекомендації щодо практичного використання в роботі та відповів на запитання.