Нарада

Вирішували соціально важливі питання: зберегти автобусні маршрути на території району

07 лютого 2018 року в райдержадміністрації відбулася нарада по питанню автобусного сполучення за напрямками: Лубни – Оржиця ч/з Вишневе  та Лубни - Чевельча.

Участь у нараді взяли голова районної державної адміністрації Олена Кражан, голова районної ради Володимир Козина, перший заступник голови Оржицької РДА Мирослав Боговик, начальник Управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лідія Матвієнко, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Олександр Михайленко, голови сільських, селищних рад, територією яких проходять вищезазначені маршрути та перевізники  Валерій Гайдай і Сергій Боцман.

Як озвучено було на початку наради, проблема полягає у тому, що вищезазначені маршрути через недостатню кількість пасажирів є збитковими. Для продовження руху автобусів по цьому маршруту потрібно забезпечити фінансову підтримку сільських та селищних рад району.

До керівників громад звернувся перший заступник голови РДА  Мирослав Боговик з проханням виважено та відповідально підійти до вирішення даного питання по збереженню соціально важливих маршрутів з метою задоволення потреб мешканців району.

У підсумку обговорення було прийнято рішення провести економічно обґрунтовані розрахунки компенсації вартості проїзду та забезпечити  юридичне оформлення документів відповідно до норм чинного законодавства, які регулюватимуть відносини між органами місцевого самоврядування та перевізниками. Урегулювання даного питання сприятиме вирішенню проблем на ринку автотранспортних послуг задля створення комфортних умов мешканцям та гостям Оржицького району.