Нарада

Важливо, актуально, дієво

На спільну розширену нараду 7 лютого ц.р. у голови райдержадміністрації Олени Кражан та голови районної ради Володимира Козини були винесені актуальні питання сьогодення.

Очільники громад та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району обговорили: виконання Програм закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту та культури у 2018 році; забезпечення відомчим житлом лікарів медичних закладів району; участь в обласному та районному конкурсах проектів розвитку територіальних громад. А також присутні були поінформовані з питань щодо облаштування комерційних вузлів обліку природнього газу приборами дистанційної передачі показників лічильника, співпраці з правоохоронними органами та передачі земель поза межами населених пунктів у власність об’єднаним територіальним громадам.