Нарада з питань бджільництва

Нарада з питань бджільництва

05 лютого 2020 року в райдержадміністрації за ініціативи Оржицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській  області проведена нарада щодо недопущення захворювань та загибелі бджіл на території району. У ній взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники установ і організацій району, сільські голови, бджолярі.

У своїх виступах начальник Оржицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській  області Тетяна Сиса, провідний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин управління фітосанітарної безпеки Головного Управління Держпродспоживслужби в Полтавській області  Олексій Галаган поінформували про стан бджільництва на території району, реєстрацію пасік, проведення лабораторного контролю за епізоотичним станом пасік та  дотримання вимог чинного законодавства з метою запобігання отруєнню бджіл пестицидами.

Олександр Симчина, Денисівський сільський голова,  як досвідчений пасічник ознайомив присутніх із заходами щодо запобігання отруєнню бджіл на території Денисівської сільської ради та вніс пропозицію створити громадську організацію бджолярів району. Про механізм утворення громадської організації інформувала Юлія Колеснік, завідувач сектору з питань правової роботи апарату райдержадміністрації.

Наприкінці наради учасники жваво обговорювали можливі шляхи вирішення проблемних питань галузі бджільництва, зокрема попередження отруєнь бджіл під час використання засобів захисту рослин та агрохімікатів при проведенні весняно-польових робіт.

До уваги громадян Оржицькое районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській  області підготувало пам’ятки щодо використання пестицидів:

Використання пестицидів на присадибних ділянках

Памятка для працюючих з пестицидами