Нові шкільні автобуси вже прямують до закладів освіти Полтавщини

Версія для друкуВерсія для друку

Нові шкільні автобуси вже прямують до закладів освіти Полтавщини, зокрема, до ОЗ "Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ступенів"

Як повідомляє Департамент освіти і науки Полтавської ОДА на офіційному сайті Полтавської ОДА, на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року № 1106-р Полтавською облдержадміністрацією та Департаментом освіти і науки проведено роботу по закупівлі 15 шкільних автобусів для опорних закладів області, у тому числі 2-х оснащених місцями для дітей з особливими освітніми проблеми.

До двох опорних закладів Полтавщини ,,Новогалещинського ліцею Новогалещинської селищної ради Козельщинського району Полтавської області” та ,,Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1” Лохвицької районної ради Полтавської області нові автобуси будуть доставлені вже в найближчі дні.

Поставка до закладів освіти решти 13-ти автобусів планується в жовтні поточного року. Один зі шкільних автобусів надійде для потреб опорного закладу "Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ступенів", співфінансування для його придбання у сумі 555 тис. грн. забезпечила Новооржицька селищна рада

Придбання шкільних автобусів забезпечить у сільській місцевості стовідсоткове регулярне безоплатне перевезення учнів та педагогічних працівників до місць навчання, роботи і додому, створить рівні умови для здобуття якісної середньої освіти в сільській місцевості.

 

 

 

Наверх ↑